Renovatio
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška - VZOROVÁ!!

2 posters

Goto down

Přihláška - VZOROVÁ!! Empty Přihláška - VZOROVÁ!!

Příspěvek pro Kachna Thu Aug 11, 2016 7:24 pm

Tak milý přátelé, jistě jste si mysleli, že jsem kdovíjaký hej nebo počkej. Je na čase vám to ukázat...

Takto vypadala má přihláška jsem do RENOVATIA, zhruba před dva a půl měsíci. Doporučím ji, jako vzor. Je plná skillu, upřímnosti a jistě že skromnosti.


Všeobecné info
- Vzal jsem si do placu přihlášku Huntera Azaghula, protože měl nejvíc reakcí Smile
A konečně posilněn točenou Pálavou, jsem se odhodlal napsat.

Jméno postavy, level, rasa, class, spec.
Kachna, 60, Orc, warrior/prot

1. Odkaz na profil Vaší postavy na REALMPLAYERS

http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Razercz/simple

2. Předešlé guildy? 
První guilda v roce 2006 na Drak´thulu, DOOM inc., pak ,víc, ale ta paměť.

3. Jaký spec plánuji pro endgame?
Já jsem prot, proč? No protože vám dle google.goc chyběl tank. Jednoduché a to nereaguji už ani na to, že jste hledali blacksmithing otroka? ... já rád práce.

4. Preferuji PvP či PvE?
PvE

5. Jaké máte zkušenosti s originálním WoW? Jak dlouho tuto hru hrajete?

No, 2006 léto, máma vařila, já byl panic a přišel WoW. První char warr na Drak´thulu, pak jsem se dostal do komunity pvp hráčů. Hektor, Alexx, Arci, MacintoshCZ. Já byl ta lehká holka, co v noci farmila honory, zatím co oni přes den. Většinou jsme topovali na 14 ranku, krom Macintoshe. Díky tomu jsme se podíval i do AQ40. Velký progress, pro mou identitou přišel na jaře 2007, kdy jsem se obul do TBC. Díky mému shit pc, jsem prošel SSC, TK, získal titul Hand of A´dal ( ta blbost, než se stejně každý patchem dostal do Hyjalu a BT ). Stejně mám dojem, že díky mému pc a shit skillu za furry warra, jsem byl jen nahazovač shoutu pro melee dps ( vidíte ale, kam se dříč dostane) Byl jsem tolerován v guildě, jako špatně zmáknutá soulož... ale na to se historie neptá..
Končil jsem ve WotlK, jako resto shaman ( opora, rozumíš ). Bohužel mi už sex nebyl cizí, tak šel WoW na vedlejší kolej;) , ( Nebuďte zlýWink

O Vás

1. Jméno a věk (není povinné)
Lukáš, 27 let.

2. Odkud jste? (není povinné)
Ústí nad Labem

3. Znáte již někoho v <Czechoslovakia>, kdo Vás může doporučit?
Nemám tu nikoho, jedu na vlastní pěst. Našel jsem si post na fóru, přisral se vám do excelu...má story.

4. Máte Mumble/TS3 a nemáte problém tyto programy používat?
Cokoliv, klidně si můžeme i volat, operátor mi dává paušál zdarma.

5. Proč já?
- Tady si milému hunterovi dovolím přidat bod navíc
Jelikož jsem zvyklí z výběrových řízení typu "assessment center" se prodávat, tak jdu z kůží na trh. Díky svému OSVČ statusu, pracuji 20h týdně, takže má časová flexibilita, je nedocenitelná. Pokud budeme mít v guildě i babu, pošlu vám dárek ( forma poukazů, freemium členství atd. Zkrátka nic drahého ) - ano, jsem čerstvě single Smile


PS: Pokud už máte duplicitně můj post, omlouvám se. Nyní si to kopíruju, abych tu nemusel cintat pently již potřetí!
Kachna
Kachna

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 03. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - VZOROVÁ!! Empty Re: Přihláška - VZOROVÁ!!

Příspěvek pro Emp Fri Aug 12, 2016 8:24 am

Palec hore Very Happy

Emp

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 05. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru